Хмарні сервіси – це сучасно!

Досвід інноваційної діяльності педагогів нашого міста з використання хмарних сервісів був представлений на Всеукраїнському науково – практичному семінарі «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку змішаного навчання», який відбувався 03 – 04 жовтня 2016 року на базі навчальних закладів міста у рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті».

У роботі науково-практичного семінару взяли участь координатори проекту, керівники та вчителі навчальних закладів України, які беруть участь у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті», Литвинова С. Г., керівник проекту, доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Коршунова О., завідувач сектору неформальної освіти ІМЗО МОН України.

На відкритті семінару з вітальним словом до його учасників звернувся міський голова Нога М.П.. Інноваційну освіту міста представила начальник управління освіти Сергейко Н.О.

Учасники семінару ознайомились з напрацюваннями освітян міста, зокрема навчальних закладів ШСШ№1 та гімназії, які є учасниками даного проекту, щодо створення у закладах хмарного середовища та використання хмарних сервісів на уроках та в позаурочній діяльності. Презентували ці напрацювання директори шкіл №1 - Кобилякова А.Г. та гімназії – Мороз Ю.М., їх заступники Головатюк С.М. та Ковтун С.В., вчителі ШСШ№1 Андрущенко І.А., Басова І.М., Голуб С.В., Дяченко Р.І., Крутова-Оникієнко О.О., Пилипенко Н.М., Слуцька І.А. та вчителі гімназії Данько С.С., Денисенко О.О., Кановець Н.В., Лук’янова М.Ф., Пата О.І., Радченко І.Ф., Сунгурова Л.І., які провели для учасників семінару уроки, заходи та майстер-клас з використання хмарних сервісів.

/Files/images/s1.jpg

/Files/images/s2.jpg

/Files/images/s3.JPG

/Files/images/s4.JPG

/Files/images/s5.JPG

/Files/images/s6.jpg

/Files/images/s7.jpg

/Files/images/s8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 92

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.