Семінар «Реалізація складових Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова»

Другий рік поспіль у дошкільному навчальному закладі № 2 «Іскорка» існує група «The bell» з вивченням англійської мови. 8 грудня 2016 року педагогічний колектив цього закладу презентував свій досвід роботи на семінарі «Реалізація складових Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова» для завідувачів, вихователів-методистів та спеціалістів з вивчення англійської мови.
Присутні детально ознайомилися з теоретичними основами вивчення англійської мови: методичними рекомендаціями щодо формування іншомовної компетентності за програмою Т.Шкваріної, психологічними та лінгвістичними підходами до навчання англійської мови. У практичну частину семінару ввійшли заняття з англійської мови, презентація мультимедійних ігор, виставка дидактичної літератури та посібників, фахова майстерня «Метод асоціативних рухів».
Учасники семінару були приємно вражені білінгвальним освітнім середовищем, яке створене в групі з вивченням англійської мови, а саме: настінна магнітна дошка у формі двохповерхового англійського автобуса, англійські пейзажі, написи англійською. та українською. мовами, настільні ігри тощо. Музична розвага «Весела подорож до Англії» стала яскравою кульмінацією семінару.

/Files/images/IMG_7630 (1).jpg


/Files/images/IMG_7584.jpg

/Files/images/IMG_7686.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 102

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.