І (зональний) тур конкурсу «Учитель року-2019» завершився

/Files/images/Переможцы+Андрээва.jpg

4 грудня відбулося закриття І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Підведено підсумки участі вчителів у конкурсних випробуваннях. Переможців та лауреатів конкурсу вітали секретар міської ради Олена Чанцева-Коваленко, начальник управління освіти Наталія Сергейко, заступник начальника управління освіти Любов Волошко, головний спеціаліст управління освіти Сергій Семенистий.

Цього року переможцям та лауреатам конкурсу міська влада придбала цінні подарунки. Квітами та грошовими преміями їх привітала міська організація профспілки. Лауреати отримали грамоти управління освіти, переможці – грамоти міського голови та дипломи.

А переможцями стали: у номінації «Географія» - Сірик Ірина Іванівна, вчитель і заступник директора загальноосвітньої школи №8; у номінації «Захист Вітчизни» - вчитель гімназії Федоров Юрій Володимирович; у номінації «Основи здоров’я» - вчитель школи №4 Княгницька Вікторія Миколаївна; у номінації «Учитель інклюзивного класу» - Букус Наталія Олексіївна, вчитель початкових класів та заступник директора школи №10.

На заході відзначалося, що для всіх учасників це друга перемога, першою була перемога над собою. Перемоги на ІІ (регіональному) турі побажала нашим педагогам переможець І (міського) та ІІ (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика» Андрєєва Світлана Юріївна.

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.