Діляться досвідом вчителі музичного мистецтва міста

7 листопада 2019 року у спеціалізованій школі № 1 відбувся обласний семінар вчителів музичного мистецтва «Ігрові вправи на уроках музичного мистецтва в початковій школі». Семінар відкрила Сердюк О.П., методист з музики та естетичних дисциплін Сумського ОІППО. У семінарі взяли участь 36 педагогів області.

Були розглянуті питання щодо використання сучасних ігрових методів та прийомів на уроках музичного мистецтва у Новій українській школі. Пантелейчук Л.В. продемонструвала використання ігрових вправ на уроці «Подорож до Музичного Королівства» (2 клас). Керівник міської методичної комісії Оснач Г.М. ознайомила присутніх з роботою міської методичної комісії. Іванова Н.В. презентувала блог учителів музичного мистецтва. Педагоги взяли участь у майстер-класі, який провела Курченко О.О. Практичний психолог Крапивна С.В. висвітлила психологічний аспект використання ігор у навчанні молодших школярів.

Учасники семінару підвищили свій фаховий рівень, отримали приємні враження від рівня організації та змісту проведених заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.