Проведено засідання міських методичних комісій учителів

23 грудня відбулися засідання міських методичних комісій та об’єднань вчителів, у роботі яких взяли участь понад 470 педагогів.У цей день освітній процес у НВК:СШ-ліцей та ліцеї-інтернаті спортивного профілю ще продовжувався, тому час засідань був змінений: частина об’єднань розпочала роботу о 9.00, друга частина – об 11.30, решта – о 14.30. І деякі педагоги мали змогу попрацювати у двох, або навіть у трьох комісіях.

На засіданнях були обговорені питання сертифікації, підвищення кваліфікації відповідно до нового Порядку, результати участі педагогів у зональному турі конкурсу «Учитель року – 2020», завдання та підсумки міських етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, деякі питання методики. Представляли власний досвід колегам учителі, які проходять атестацію.

Відповідно до рекомендації колегії управління освіти щодо розвитку англомовного середовища на засіданні комісії іноземних мов педагоги спілкувалися англійською та частково німецькою мовами.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.